СТАТТІ


 
Холодильник б'є струмом
Ви все частіше відчуваєте як ваш холодильник б'є струмом? Це можна відчути, коли ви трохи торкаєтеся металевого корпусу. Легкі поколювання – саме те, що вказує на проблему з холодильником. Це означає, що через корпус проходить заряд. Виявивши цю проблему, вам слід якнайшвидше вжити необхідних заходів для усунення цієї несправності.

Як довго послужить ГБО?
Почнемо з бюджетних комплектів, де найуразливішими елементами вважаються газові форсунки, які є самим навантаженим елементом ГБО. Форсунки типу «Валтек» ходять 80 тис. км.

Як вибрати вмонтовувану духовку
Апетитні аромати свіжої випічки або запеченого м'яса, які розносяться по квартирі, – це заслуга домашнього кулінара та, звичайно, духовки. Популярний варіант сучасної духової шафи – електричний прилад, що вбудовується у меблевий гарнітур.

Ремонт побутової техніки
З кожним роком у наших будинках стає дедалі більше різних видів побутової техніки. Крім холодильників та пральних машин люди купують електроплити, морозильні камери, мікрохвильові печі та посудомийні машини.

ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка Лак&Фарба Expo UA
Лак&Фарба Expo UA – це єдина в Україні спеціалізована виставка, де можна ознайомитися з новітніми зразками лакофарбової продукції, сировиною та обладнанням для виготовлення покриттів, а також технологіями для обробки поверхні.

Міжнародний промисловий форум
Запрошуємо Вас до участі в найбільшій галузевій виставці України – XIX Міжнародному промисловому форумі – 2020, який відбудеться з 24 по 27 листопада 2020 року в Міжнародному виставковому центрі м. Київ.

daVINCHI codice 7.k1
Автомобільна охоронна система daVINCHI codice 7.k1 з шістьма сервісними каналами з логікою роботи, що перепрограмується, інтерактивним LED-пейджером, системами пасивного та активного захисту від угону та захоплення автомобіля зі збільшеною дальністю. Посібник зі встановлення та використання.

Чи ремонтується сучасна побутова техніка?
Домашні помічники за останні 10 років стали складнішими, зручнішими, красивішими та ергономічнішими. Зворотний бік такої еволюції – зниження ресурсу. Якщо наші батьки купували холодильник на все життя, то представники наступного покоління вже встигли один раз змінити «білого друга».

Чому не працює кавоварка
Кавоварка в наші дні стала звичним кухонним або офісним приладом, який полегшує наш побут і дає можливість пити свіжу гарячу каву в улюбленому варіанті. При поломці агрегату хочеться якомога швидше справити неполадки, щоб не вносити дискомфорт в повсякденне життя. Багато проблем в кавоварці можна легко усунути своїми руками. Для лагодження потрібно мати мінімальний набір інструментів і бажання розібратися з причинами несправності.

Ремонт холодильників: найчастіші проблеми та їх вирішення
Холодильник – важлива побутова техніка, обійтися без якої сучасній людині неможливо. Виробники стараються зробити свої моделі максимально надійними, але все одно це не дає 100% гарантії на те, що холодильник не вийде з ладу. Якщо проблема вже трапилася – ремонт варто довіряти перевіреним майстрам.

Как отремонтировать фотоаппарат самостоятельно
Неисправность объектива - это должно быть наиболее распространенный отказ цифровых фотоаппаратов. Некоторые общие сообщения об ошибках, которые могут отображаться на дисплее камер с этой проблемой включают“E18 lens” ( "E18 ошибка объектива" в более старых моделей Canon), "ACCESS ” (ошибка доступа) (Sony), "Zoom Error"( ошибка зума)...

Реставрація ванни: не треба міняти, все можна виправити!
Тріщини, сколи, потертості, розводи від води, жовтизна і вапняний наліт, рано чи пізно, перетворюють нову ванну в непривабливу. Зникає усяке задоволення при користуванні нею. І відмити вже неможливо!

Чому велику побутову техніку краще ремонтувати вдома?
Основним помічником в нашому побуті, стала побутова техніка, адже вона взяла на себе багато важкої і тривалої роботи: прання, миття посуду, прибирання та навіть приготування смачної їжі. Ми вже дуже звикли до того, що у нас більша половина домашньої роботи не вимагає нашої участі.

Стили современного интерьера
Согласно словаря Даля стиль является образом или вкусом, а в современном понимании это слово означает целостность художественной тенденции. Стиль может относиться к эпохе или направлению в искусстве, а может характеризовать конкретного человека и оформление его жилья.

Ремонт планшетів Asus
Враховуючи те, що планшетні комп'ютери з самого початку були спроектовані як досить надійні тому несправності майже не зустрічаються. У половині випадків поломки планшетів Асус відбуваються внаслідок механічної дії, наприклад, пошкодження матриці і тачскрина, виходу з ладу акумуляторної батареї в наслідок закінчення терміну служби.

Ремонт телефонів Samsung
Звертаючись у сервіс samsung, важливо не стільки звертати увагу на вартість послуг та швидкість виконання ремонту, але й поцікавитися щодо кваліфікації спеціалістів у майстерні. Пам’ятайте, що є види ремонтних робіт, які з технічних причин не можуть бути виконані за декілька годин.

Чому пральна машина не працює?
Більшість власників пральних машин рано чи пізно стикаються із ситуацією, коли техніка виходить із ладу. Визначити причину та відремонтувати самостійно практично неможливо. При цьому людина лякається, що ремонт пральної машинки обійдеться їй дуже дорого.

Ремонт одежды
Когда Вам нужно «подогнать» купленную вещь по росту, размеру или, например, заменить «молнию», Вы идете в ателье по ремонту одежды.

Мелкий ремонт одежды и белья
Несложный ремонт одежды и белья можно произвести дома, не отдавая вещи в мастерскую. Чтобы заштопанное место было почти незаметно, подбирают нитки по цвету, толщине и качеству такие, которые соответствовали бы ремонтируемым тканям.

Ремонт одягу
Ательє з ремонту одягу - «Катушка» (м.Львів) це якісний та швидкий ремонт вашого одягу з будь-яких матеріалів та будь-якої складності.

Ремонт ванної кімнати своїми руками
Ремонт у ванній, можна назвати самим відповідальним. Тому що, ванна це єдине місце в квартирі з підвищеною вологістю. Тому при ремонті ванної кімнати, на ці особливості потрібно звертати особливу увагу.

Укладання ламінату своїми руками
Якщо ви не знаєте як покласти ламінат своїми руками, то дана стаття буде для вас дуже корисною і цікавою. Тому що, ми будемо в ній розглядати як правильно класти ламінат в квартирі.

Капитальный ремонт квартиры
В этой статье речь пойдет о капитальном ремонте квартиры. Проведение такой процедуры – очень важное и ответственное занятие, которое желательно поручать профессионалам, поскольку выполнить его самостоятельно невозможно.

Ремонт чемоданов и сумок
Современный чемодан – это сложная конструкция с несколькими ручками, в том числе и выдвижной, кодовыми замками, множеством внутренних отделений и застежек, часто на колесиках. Он надежен, практичен и радует глаз.

Поради по ремонту взуття
Теплі зимові чоботи і легкі літні босоніжки, елегантні вечірні туфлі і зручні кросівки не лише захищають наші ноги в будь-яку погоду і за будь-яких обставин – вони формують стиль і підкреслюють індивідуальність кожної людини. Але іноді босоніжки рвуться, туфлі і черевики…Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 1, всього 1
Сервісний портал «РЕМОНТ»

2013-2024 «Ремонт» - каталог фірм України. Розробка сайту: vlasne.info