◄ Попередня   Наступна ►

Ремонт холодильників: найчастіші проблеми та їх вирішення


Холодильник – важлива побутова техніка, обійтися без якої сучасній людині неможливо. Виробники стараються зробити свої моделі максимально надійними, але все одно це не дає 100% гарантії на те, що холодильник не вийде з ладу. Якщо проблема вже трапилася – ремонт варто довіряти перевіреним майстрам. Знайти таких можна тут: http://kiev.kabanchik.ua/category/remont-holodilnikov - на сайті спеціалізованого сервісу, де доступний вибір спеціалістів за відгуками та портфоліо. Які ж проблеми найчастіше виникають при використанні холодильника?
Ремонт холодильників: найчастіші проблеми та їх вирішення
Список найчастіших несправностей сучасних холодильників
Якщо зібрати загальні дані про випадки несправностей холодильників, з якими стикаються майстри, можна отримати такий загальний список:
  1. Поломка терморегулятора. Це не надто серйозна несправність, але через неї техніка втрачає свою функціональність. Варто не помітити проблему вчасно, і вона приведе до псування продуктів. Як виявити несправність? Якщо компресор довго не працює, але індикаторна лампа світиться (як і лампа всередині холодильника) – варто викликати майстра.
  2. Несправність компресора. Вона часто виникає через відсутність своєчасного розмороження, відкриті дверці або перевантаження камер техніки (наприклад, якщо власник забув вчасно вимкнути функцію суперзамороження). В таких випадках потрібне професійне обслуговування холодильників в умовах майстерні: вдома у господаря впоратися з проблемою спеціаліст не зможе.
  3. Поломка реле. Цей елемент створений для запуску і зупинки компресора при відповідних умовах. Дізнатися про проблему можна по частим холостим спробам запуститися (буде чути характерне клацання). Якщо виключення/включення та розмороження холодильника не вирішили проблему – потрібно кликати майстра.    
  4. Вихід з ладу електроніки. У сучасних холодильників передбачені електронні компоненти, що беруть на себе частину функцій агрегатів. Якщо вони виходять з ладу – може порушитися вся робота техніки. Компоненти досить надійні: якщо не допускати попадання на холодильник воді та механічних впливів, нічого не станеться. Це варто робити, бо ремонт електроніки дуже дорогий.
  5. Витік фреону. Це стається або через заводський брак, або через необережне користування агрегатом. Проблема хоч і здається невеликою, але далеко не у всіх моделях передбачена можливість ремонту трубопроводу з заправкою нового фреону. У будь-якому випадку, рішення на місці має прийняти майстер.

Де шукати спеціаліста?
Якщо потрібен досвідчений майстер по ремонту холодильників, краще шукати перевіреного приватного спеціаліста на Kabanchik.ua: людину з портфоліо, відгуками від клієнтів та справедливими розцінками. Самостійні спроби ремонту холодильників успіху не приносять: сучасна техніка складна і може ще більше вийти з ладу від непрофесійного втручання. Тож краще користуватися спеціалізованим сервісом: тут можна самостійно обрати майстра, встановити суму оплати і терміни ремонту, вирішити багато проблем без транспортування техніки до майстерні.
Дата публікації: 27.09.2016
Статистика перегляду сторінки: сьогодні 5, з початку місяця 20, всього 3646
Сервісний портал «РЕМОНТ»

2013-2024 «Ремонт» - каталог фірм України. Розробка сайту: vlasne.info