◄ Попередня   Наступна ►

Чому не працює кавоварка


Кавоварка в наші дні стала звичним кухонним або офісним приладом, який полегшує наш побут і дає можливість пити свіжу гарячу каву в улюбленому варіанті. При поломці агрегату хочеться якомога швидше справити неполадки, щоб не вносити дискомфорт в повсякденне життя.

Чому не працює кавоварка. Типові проблеми з кавоваркою

Типові проблеми з кавоваркою

Багато проблем в кавоварці можна легко усунути своїми руками. Для лагодження потрібно мати мінімальний набір інструментів і бажання розібратися з причинами несправності.
  • Спочатку варто зрозуміти принцип роботи приладу. Сучасна кавоварка пропускає окріп через мелену каву, потім збирає готовий напій в спеціальний резервуар, де тримає підігрітим деякий час. У резервуар наливається доза води, в основі якого підключається гнучка трубка з силікону, поєднана з металевою трубкою кип'ятильника. Коли потік води проходить по цій трубці, він нагрівається за допомогою нагрівального елементу. Далі окріп йде до верхньої частини машини і потрапляє в фільтр з подрібненими зернами кави. Після цього вода іде в глечик, що стоїть на пластині підігріву.
  • Серед типових несправностей кавоварок - пошкоджений фільтр, що дає ефект присутності в глечику частинок кави.
  • Протікання напою може виникнути в разі, коли не на місці стоїть глечик або вийшов з ладу клапан, який можна замінити новим.
  • Якщо протікає вода - причини криються в від'єднанні або несправності гнучкої трубки. Щоб усунути цю проблему перевіряють трубку, викрутивши гвинти кріплення кришки або прибравши пластмасові затискачі. Далі огляд кришки на предмет наявності тріщин, варто перевірити, як вона приєднана до трубки нагрівача. Якщо трубка пошкоджена - замініть деталь новою.
  • У разі розбризкування рідини і повільної роботи кавоварка, ймовірно, має порушену циркуляцію через відкладення всередині приладу. Для виправлення проблеми застосовують очистку від накипу.

Якщо кавоварка не працює зовсім

  • Перевіряємо наявність електроживлення. Досліджуємо вилку електроживлення і запобіжник на предмет несправності.
  • Перевіряємо шнур живлення на предмет пошкоджень і обривів. Кавоварки найчастіше мають конструкцію, при якій шнур приєднують до клемних затискачів. Тестером можна продзвонити жили шнура.
  • Якщо кавоварка не працює, варто перевірити внутрішній монтаж проводів, звернути увагу на слабкі контакти і затягнути їх.
  • Далі слід оглянути термостат і за допомогою викрутки зняти один провід з нього. При прикладанні щупів тестера до контактів на термостаті повинен бути результат - тестер показує в разі справності замкнутий ланцюг. При всіх інших показаннях термостат підлягає заміні.
  • Наступною слабкою ланкою в кавоварці може стати несправний нагрівальний елемент. Тестером “продзвонюють” тен, попередньо звільнивши провід з одного боку. Якщо з теном все в порядку, варто досліджувати на предмет несправності термозапобіжник, цю процедуру виконують також за допомогою тестера. У разі справності тестер показує наявність замкнутого контуру. Несправний термозапобіжник замінюють.

Кавоварка належить до тих електроприладів, велика частина проблем з якими вирішується простою заміною зношених елементів. Якщо ви не впевнені в своїх можливостях полагодити дорогий прилад, краще довірити виправлення несправностей професіоналам!

Джерело: http://kbt-service.kiev.ua/




Дата публікації: 04.02.2017
Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 2, всього 3140




Сервісний портал «РЕМОНТ»

2013-2024 «Ремонт» - каталог фірм України. Розробка сайту: vlasne.info