◄ Попередня   Наступна ►

Чи ремонтується сучасна побутова техніка?


Користувачі нарікають на ненадійну техніку. Чи справді нинішня побутова техніка поступається в надійності своїм менш сучасним аналогам? Про це розповідає представник компанії «ALM-запчастини».

 
Поддается ли ремонту современная бытовая техника?

Домашні помічники за останні 10 років стали складнішими, зручнішими, красивішими та ергономічнішими. Зворотний бік такої еволюції – зниження ресурсу. Якщо наші батьки купували холодильник на все життя, то представники наступного покоління вже встигли один раз змінити «білого друга». Така сама ситуація і з пральними машинами, і з пилососами.

Не варто шукати тут слідів змови виробників, але факт того, що ресурс побутової техніки стали точніше розраховувати – це факт. Тобто запас міцності у електричних пристроїв став нижчим через точніше прогнозування за допомогою цифрових технологій, що працюють з великою кількістю даних, термінів експлуатації навантажених вузлів.

Комплектуючі тепер виконуються не з металу, а із пластику. Наприклад, пристрої блокування люків і барабани в пралках стали виготовляти з композитних (не міцних) матеріалів, тому навіть незначне порушення умов експлуатації здатне вивести техніку з ладу. Те саме стосується крильчаток, вентиляторів, приводів, помп і навіть підшипників. Йдеться про навантажені агрегати побутової техніки. Розвиток прагне до того, що більшість запчастин та комплектуючих друкуватимуть на принтері. Ну, а поки що виробники поставляють запасні деталі на регіональні склади, і якщо вузол виходить з ладу, його просто змінюють. Економічного сенсу відновлювати нема. З повним переліком комплектуючих для всіх типів техніки знайомтеся тут: https://alm-zapchasti.com/.


Керуюча електроніка

Еволюція побутової техніки полягає ще й у ускладненні алгоритмів роботи виконуючих механізмів та одночасному спрощенні принципів їх управління. Господиня тепер керує не одним-двома режимами роботи пральної машини, а набагато більшою кількістю операцій. У холодильниках не утворюється крига, тому немає потреби щомісяця влаштовувати профілактичне розморожування. Пилососи збирають пил та миють поверхні. Але головне – з'являється техніка, яка керується дистанційно через інтернет. Це ще один орієнтир, у бік якого йде розвиток.

Звичайно, ламатися інтелектуальна побутова техніка не перестане, але ремонт обходитиметься все дорожче і дорожче. Є вже такі несправності, які невигідно усувати відновленням – простіше замінити запчастину. Наприклад, сьогодні вже ніхто не перемотує електродвигуни, бо витрати на такий ремонт високі, а відновити колишній стан вузла за рахунок ремонту не можна. Вихід – заміна. Те саме стосується керуючих плат - паяння в умовах майстерні не досягне заводської якості, коли плату друкують на конвеєрі.

Сервісний портал Ремонт
Дата публікації: 26.03.2018
Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 4, всього 1262
Сервісний портал «РЕМОНТ»

2013-2023 «Ремонт» - каталог фірм України. Розробка сайту: vlasne.info