◄ Попередня   Наступна ►

Як вибрати вмонтовувану духовку


Апетитні аромати свіжої випічки або запеченого м'яса, які розносяться по квартирі, – це заслуга домашнього кулінара та, звичайно, духовки. Популярний варіант сучасної духової шафи – електричний прилад, що вбудовується у меблевий гарнітур.

Як вибрати вмонтовувану духовку

Заміна або придбання нової духовки – важливий крок, адже пристрій на роки стане незамінним помічником на кухні. За якими характеристиками підбирають моделі, що вбудовуються, розповіли консультанти магазину ALM-zapchasti.
 

Залежні та «вільні»

За типом автономності управління духовки, що вбудовуються, поділяють на залежні і працюючі автономно. Перший варіант випускаються в комплекті з варильною поверхнею та єдиною панеллю управління – це прийнятне рішення, коли йдеться про заміну печі, адже так вдасться заощадити.

Незалежні духові шафи виготовляються окремо, тому вбудовуються за бажанням господарів, без прив'язки до плити. У цьому випадку духовка необов'язково має бути розташована на рівні підлоги, прилад можна монтувати на рівні очей: зручно та безпечно, якщо в будинку маленькі діти.

 

Габарити агрегату

Варіацій з розмірами вбудовуваних пристроїв більше, ніж у плит, що окремо стоять. Стандартні параметри: висота та ширина – по 60 см. Моделі шириною до 45 см підходять для компактних кухонь. Випускають також збільшені шафи, ширина яких дорівнює 90 див.

А ось глибина приладів стандартна: 60-65 см. Цей показник обумовлений розмірами кухонних меблів, в які вбудовується духовка.

 

Тип управління

Тут передбачено три варіанти:
  1. Механічний спосіб управління: використовується у простих та бюджетних моделях. Температура, режим роботи, таймер виставляються за допомогою ручок-перемикачів.

  2. Електронне керування: застосовується у нових моделях з розширеним функціоналом. Інформація та світлові сигнали виводяться на цифровий дисплей, робота агрегату регулюється кнопками чи сенсорами.

  3. Комбінований тип: електронна начинка з механічними перемикачами.


Функціонал духовки

Наскільки вдасться реалізувати свій кулінарний потенціал, залежить не тільки від здібностей домогосподарки, а й від можливостей духової шафи. У зв'язку з цим при виборі техніки експерти рекомендують подумати, які функції ви хочете отримати:
  • режими нагрівання: крім стандартних варіантів, виробники доповнюють духовки режимами гриль, конвекція, стомлення, гасіння;

  • приготування страв у автоматичному режимі;

  • наявність термощупу або рожна.

Уточніть продавця, які аксесуари йдуть в комплекті, а які запчастини для духовок доведеться замовляти окремо.

Врахували всі нюанси при виборі духової шафи – отже, отримали прилад, який ідеально вписався в інтер'єр кухні та став вашим надійним помічником!

Сервісний портал Ремонт
Дата публікації: 14.11.2022
Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 9, всього 202
Сервісний портал «РЕМОНТ»

2013-2024 «Ремонт» - каталог фірм України. Розробка сайту: vlasne.info