◄ Попередня   Наступна ►

Ремонт побутової техніки


З кожним роком у наших будинках стає дедалі більше різних видів побутової техніки. Крім холодильників та пральних машин люди купують електроплити, морозильні камери, мікрохвильові печі та посудомийні машини. Також стає все більш розповсюдженою побутова техніка, призначена для вбудовування в кухонні гарнітури. Найчастіше із вбудовуваної техніки купуються варильні панелі та духові шафи з незалежним підключенням. Така система дозволяє встановлювати духовку окремо від варильної панелі, що значно зручніше за класичний варіант розміщення під стільницею. Доступні електричні моделі пристроїв, так і газові. Досить часто жителі Херсона купують індукційні варильні панелі, які дозволяють швидше нагрівати посуд та економлять електроенергію.

Ремонт побутової техніки

Сучасна техніка стає більш технологічною і може виконувати величезну кількість завдань. Вона оснащується унікальними функціями, які дають змогу економити час та витрачати його на спілкування з рідними та близькими. Але чим складнішою стає побутова техніка - тим частіше вона починає вимагати ремонту. Якщо найпростіші пристрої могли працювати десятиліттями, високотехнологічні пристрої можуть відпрацювати значно менший ресурс. З одного боку, це здається недоглядом, але з іншого - вартість техніки знижується з кожним роком, а її енергоефективність зростає. Умовна пральна машина, куплена 20 років тому споживатиме практично вдвічі більше води та електроенергії, ніж сучасний варіант.
 

Сервісний центр у Херсоні

Наша компанія "Херсон-Сервіс" є одним із найбільш сучасних та динамічних підприємств міста в галузі ремонту побутової техніки. Ми розпочали свою роботу 12 років тому, але це не означає, що ремонт ми робимо гірше, ніж наші колеги з старіших сервісних центрів. Навпаки, працюючи в таких організаціях, ми набиралися досвіду і перейняли лише найкращі риси. Також ми додали масу унікальних логістичних розробок та унікальну систему відбору та навчання персоналу, яка дозволяє нам значно ефективніше ремонтувати навіть найскладніші поломки. За ці 12 років ми отримали тисячі хороших відгуків від наших клієнтів, які рекомендують "Херсон-Сервіс" рідним та близьким. Звертаючись до нашої майстерні, ви можете бути впевнені, що додому до вас приїде дійсно грамотний і досвідчений фахівець.
 

Що ми ремонтуємо?

Починаючи з ремонту пральних машин та холодильників наша компанія методично розширювалася, додаючи все нові та нові види побутової техніки. На даний момент ми виконуємо ремонт пральних машин-автомат як у вертикальному, так і фронтальному виконанні. Доступні всі види ремонту, включаючи заміну підшипників та відновлення електронного модуля керування. Також ми виконуємо ремонт холодильників та морозильних камер, здійснюємо їх заправку фреоном (холодоагентом). Крім цієї техніки ми можемо виконати ремонт посудомийних машин, електроплит, варильних панелей та духових шаф з різним типом виконання.
 

Гарантія на всі види робіт

Якщо ми робимо щось, то робимо це на совість. Одними з перших у Херсоні ми почали виїжджати додому до клієнта для усунення поломок. Також ми налагодили прямі поставки запчастин та холодоагенту за оптовою ціною, знизивши вартість ремонту для кінцевого споживача. Ми настільки впевнені в якості ремонту, що виконуємо, що видаємо розширену гарантію на всі види робіт. Замовляючи виїзд майстра додому в нашій компанії, ви можете бути впевнені в тому, що техніка буде відновлена ​​і пропрацює довгий час.

Сервісний портал Ремонт
Дата публікації: 14.11.2022
Статистика перегляду сторінки: сьогодні 2, з початку місяця 56, всього 535
Сервісний портал «РЕМОНТ»

2013-2024 «Ремонт» - каталог фірм України. Розробка сайту: vlasne.info