◄ Попередня   Наступна ►

Як довго послужить ГБО?


Почнемо з бюджетних комплектів, де найуразливішими елементами вважаються газові форсунки, які є самим навантаженим елементом ГБО. Форсунки типу «Валтек» ходять 80 тис. км. Причому після 40 тис. км пробігу форсунки доведеться відремонтувати і відкалібрувати. Однак газ на авто в кредит окупить себе навіть у цьому випадку.

Як довго послужить ГБО

У комплектаціях трохи дорожчих використовуються більш досконалі швидкі газові форсунки. Строк їх експлуатації сягає 100-150 тис. км пробігу. Перевищення цієї межі – не рідкість. Такі форсунки не потребують заміни ремкомлекту, тому що технічно в цьому не мають потреби, як і штатні бензинові форсунки.

Однак ми, "Час Газу", рекомендуємо ставити саме ці моделі, тому що крім загальної високої надійності вони ще мають поліпшені характеристики і максимально наближені до характеристик сучасних бензинових форсунок, що дозволяє експлуатувати авто на газі без втрати потужності. Якщо ви оформили ГБО в розстрочку з хорошими форсунками, то не тільки окупите вкладення і заощадите на ціні палива, але й не перестанете отримувати таке саме задоволення від їзди, як до цього – на бензині.

Наприклад, усім відомо, що форсунки відрізняються продуктивністю. Однак для форсунок крім потужності актуальним є показник скорострільності.

Ідеться про швидкість спрацьовування штоку (клапану). Чим швидше працює форсунка, тим більша її ціна, проте якість їзди теж вища. Ідеально – коли показник скорострільності газових форсунок не поступається характеристикам бензинових. Отже, при нестачі коштів краще взяти газове обладнання у кредит, ніж економити на форсунках, а потім нарікати на брак тяги. При цьому комплектація газобалонної установки має на 100% відповідати вашому двигуну.

Одним словом, встановлення ГБО у розстрочку в Києві дозволить вам не думати про економію тут і зараз, а зосередитися на ідеальній комплектації газової системи, яка зрештою окупиться з лишком.

 

Ресурс редуктора-випарника

Другим основним елементом газобалонної установки вважається редуктор. Агрегат також підбирається у відповідності з потужністю мотора, а його ресурс рідко буває меншим за 100 тис. км пробігу. Проте це за умови правильної експлуатації та своєчасного сервісного обслуговування, яке полягає в чищенні агрегату і заміні ремкомплекту. Якщо купувалася газова установка в кредит, то до моменту першого ремонту редуктора-випарника ви вже повернете гроші кредитору і встигнете заощадити гроші на кілька таких самих комплектів ГБО.

Редуктор-випарник слугуватиме довше, якщо його продуктивність на 20% перевищуватиме мінімально необхідний показник для конкретного двигуна. Логічно, що від потужності агрегату залежить і його ціна. Ми рекомендуємо не заощаджувати на вартості редуктора і включити в комплект випарник із запасом потужності, що усуне граничні навантаження на агрегат. У разі нестачі коштів виручить встановлення ГБО в кредит. Наш консультант підкаже, як поставити газ на авто у розстрочку в Києві.

 

ЕБУ і налаштування газового обладнання

Крім комплектації ГБО не менш важливим етапом газифікації автомобіля залишається налаштування системи після монтажу. Встановлення газу на авто в Києві у кредит включає в себе також монтажні та налагоджувальні роботи. Необхідність налаштування пов'язане з тим, що більшість комплектацій газобалонного обладнання йдуть з універсальною програмою впорскування газу, яку прошито в електронному блоці управління (ЕБУ). Тобто цю саму комплектацію можна застосовувати і на інших автомобілях зі схожими характеристиками ДВС. Машина буде готова до повноцінної експлуатації, проте тільки після уточнюючих регулювань в умовах реальної експлуатації на всіх режимах їзди.

Винятком можуть стати комплектації преміум-класу. Встановлення такого ГБО в кредит у Києві в центрах «Час Газу» також можливе. Якщо вам потрібно встановити газ на авто з безпосереднім упорскуванням у Києві в розстрочку, то назвіть нашому консультанту марку авто, і він підбере відповідну комплектацію.

Особливість газифікації автомобілів з прямим упорскуванням полягає в необхідності застосування спеціальних програм уприскування газу. Тобто комплект ГБО з універсальною програмою тут не підійде, тому що звичайний газовий блок управління не зможе реалізувати складну схему спільного упорскування газу і бензину. Комплектації з персоніфікованої програмою коштують дорожче, а отже, окупатиметься газ довше.

Проте іншого варіанту без шкоди перевести GDI двигун на пропан немає. У разі дефіциту коштів краще купити ГБО на авто в кредит – у Києві 35% наших клієнтів уже скористалися такою можливістю й економлять на паливі без шкоди для якості їзди і ресурсу двигуна.

Сервісний портал Ремонт
Дата публікації: 14.11.2022
Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 3, всього 218
Сервісний портал «РЕМОНТ»

2013-2024 «Ремонт» - каталог фірм України. Розробка сайту: vlasne.info