◄ Попередня   Наступна ►

Ремонт планшетів Asus


Враховуючи те, що планшетні комп'ютери з самого початку були спроектовані як досить надійні тому несправності майже не зустрічаються. У половині випадків поломки планшетів Асус відбуваються внаслідок механічної дії, наприклад, пошкодження матриці і тачскрина, виходу з ладу акумуляторної батареї в наслідок закінчення терміну служби. 


При падінні, планшет може поламатися на зовсім. У 85 % випадків страждають рідкокристалічні екран або скло. Вони займають велику площу і нерідко тріскаються. Велику небезпеку становить рідина, після її потрапляння всередину корпусу планшета Asus Eee Pad пристрій не часто можна повернути до життя. Змусити пристрій включитися знову можна, якщо його користувач негайно відключить техніку і здасть планшет в ремонт. Тому п'ючи каву чи смакуючи пепсі, користуватися мобільним пристроєм слід вкрай акуратно. Часто планшету необхідний ремонт через постійний перегрів, після якого вигорають чіпи системної плати. 

Якщо ж планшет ASUS не включається або гальмує , причин може бути безліч: від перегріву до гнізда живлення і центральної плати. Крім цього, планшет асус зависає при збої в програмному забезпеченні. У цьому випадку необхідно провести перепрошивання та перевстановлення ОС. 

Щоб не сталося з Вашим планшетом, ви завжди зможете відновити його у Львові в СЦ "GSMservice".


 
Дата публікації: 25.09.2014
Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 4, всього 1813
Сервісний портал «РЕМОНТ»

2013-2024 «Ремонт» - каталог фірм України. Розробка сайту: vlasne.info