◄ Попередня   Наступна ►

Реставрація ванни: не треба міняти, все можна виправити!


Тріщини, сколи, потертості, розводи від води, жовтизна і вапняний наліт, рано чи пізно, перетворюють нову ванну в непривабливу. Зникає усяке задоволення при користуванні нею. І відмити вже неможливо! 

У минулі часи ванни самотужки фарбували звичайною фарбою. Такого ефекту вистачало всього на кілька тижнів або, в кращому випадку, на пару місяців. А потім знову доводилося робити процедуру повторно. Але вже з проблемами: зняти стару фарбу було дуже складно, і вона неминуче тріскалась.

Сьогодні все стало набагато простіше! Немає необхідності витрачати час і сили на відновлення з короткостроковим ефектом. Порятунок вашої ванни у її реставрації!

Реставрація ванн являє собою зовсім нескладний, але вельми кропіткий процес. Втім, при бажанні людина може все зробити самостійно. Але чи варто? Відновлення поверхні ванни варто довірити професіоналам, які знають толк у своїй справі.

Реставрація ванни: не треба міняти, все можна виправити!

Чому емаль ванни псується? Якщо Ви не витираєте ванну після кожного використання, то, рано чи пізно, всередині з'явиться шар вапняного нальоту. Щоб справитися з ним, вам буде недостатньо звичайних засобів. Доведеться використовувати соду, чистячі порошки і жорсткі губки. Все це, так чи інакше, залишає подряпини, які потім перетворюються на мікротріщини. У них потрапляє бруд, і відмити ванну вже не виходить. Доводиться замовляти відновлення емалі ванни. Навіщо міняти добротний предмет, якщо він цілий, лише його поверхня стерта, втратила первинний блиск і білизну?

Ще гірше, якщо на поверхні емалі вже утворилися відколи, тріщини, почала проступати іржа. Тут потрібні екстрені заходи. Найефективніший спосіб - замовити реставрацію ванни.

Відновити ванну і повернути їй первинну привабливість сьогодні просто. Досить звернутися за допомогою до фахівців, які в лічені години перетворять непривабливу обдерту і зіпсовану ванну в красивий елемент вашого санвузла. Виходить акуратно і довговічно. І ніякої заміни!

Пам'ятайте, чим довше ваша ванна знаходиться в жалюгідному становищі, тим більше часу майстру потрібно для відновлення її привабливості. А ще не забувайте дотримуватися інструкції з використання вашої ванни і правильно за нею доглядати. Насправді зберегти привабливий зовнішній вигляд можна! Поспішайте зробити замовлення, і ви побачите, як швидко все можна виправити!  Реставрація ванн Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Хмельницький, Рівне, Луцьк - це наш профіль. Ми працюємо у будь якому населеному пункті Західної України.

Чому роботу варто довіряти професіоналам?

Досвідчений фахівець використовує тільки якісні матеріали. У нього не тільки великий досвід відновлення емалі у ваннах, але й свої способи нанесення її на поверхні таким чином, щоб вона трималася максимально довго.

Телефон для довідок: 098-444-0098, 0352-42-61-53
Сервісний портал Ремонт
Дата публікації: 05.05.2015
Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 7, всього 2868
Сервісний портал «РЕМОНТ»

2013-2024 «Ремонт» - каталог фірм України. Розробка сайту: vlasne.info