Укладання ламінату своїми руками
Якщо ви не знаєте як покласти ламінат своїми руками, то дана стаття буде для вас дуже корисною і цікавою. Тому що, ми будемо в ній розглядати як правильно класти ламінат в квартирі.
- Ламінат - це коротка назва ламінованих підлог. Він складається з чотирьох шарів:
- Нижній шар надає ламінату жорсткість і захищає її від деформації.
- Наступний шар - основа виготовлена з HDF, даний шар найголовніший, в ньому вирізані замки для з'єднання ламінату. За рахунок цього шару забезпечується шумоізоляція і звукоізоляція. Вологостійкість, також залежить від даного шару, вірніше від того на скільки щільна плита HDF і наскільки добре вона просякнута водовідштовхувальним рідиною.
- Верхній шар - декоративний, він виготовлений шляхом нанесення на папір малюнка дерева, плитки, мармуру або інший текстури.
- Самий верхній шар - захисний, він забезпечує захист від стирання і пошкоджень ламінату. Від якості верхнього шару залежить, те наскільки довго ваш ламінат залишатиметься у відмінному стані.
- На сьогоднішній день ламінат ділиться на декілька класів навантаження, найміцнішими і якісними вважаються 23 і 33 клас.
- Укладання ламінату не дуже складне завдання, тому знаючи всі тонкощі, його можна укласти самому. Зараз ми розберемо технологію укладання ламінату, щоб ви могли самостійно його укласти.
- Перед тим як почати класти ламінат його бажано помістити в кімнату на 2 доби, для того щоб він адаптувався під вашу температуру і рівень вологості. Укладання ламінату потрібно планувати так, щоб світло з вікна падало паралельно швам ламінату. Це необхідно для того, щоб ці шви не впадали в очі.
- По всьому периметру кімнати потрібно розстелити поліетиленову плівку, поверх якої постелити звуковбирну плівку. Всі шви які утворюються, при настиланні плівкою, потрібно склеїти герметично скотчем.
- Потім ми повинні сформувати з декількох дощок ламінату одну смугу. Але вона повинна бути коротша всього розміру кімнати на 20 - 25мм, для того щоб ми могли залишити зазор з кожного боку не менше 10 мм. Ні в якому разі не можна залишати зазори по 2 -3мм, тому що ламінат має властивості розширятися, і зазор в 10 мм рекомендують абсолютно всі виробники. Після того як ми сформували першу смугу, нам потрібно виставити її на відстані 10 мм від кожної зі стін. Для того щоб цей розмір не збився рекомендується використовувати клини. Потім ми повинні сформувати другу смугу, такої ж довжини як і першу. Далі працювати бажано з помічником, бо треба взяти всю смугу з двох сторін і підвести її під кутом в 30 ° для того щоб потрапити в замки. І потім зверху акуратно придавити поки пас не буде замкнено. Ну і далі все в такій же послідовності до самого кінця кімнати. Як бачите все досить просто і Ви побачите, що з кожною зібраної смугою у вас все буде виходити краще і краще.
Дата публікації: 17.12.2013
Статистика перегляду сторінки: сьогодні 2, з початку місяця 3, всього 2113