◄ Попередня   Наступна ►

Ремонт ванної кімнати своїми руками


Ремонт у ванній, можна назвати самим відповідальним. Тому що, ванна це єдине місце в квартирі з підвищеною вологістю. Тому при ремонті ванної кімнати, на ці особливості потрібно звертати особливу увагу. При виборі матеріалів потрібно віддавати перевагу вологостійким матеріалами. Ремонт ванни можна виконати двома способами, найняти робітників або зробити ремонт самому. Якщо ви вирішили зробити ремонт ванної кімнати своїми руками, то дана стаття допоможе вам у цьому. У цій статті ми дамо вам корисні поради по ремонту ванних кімнат і з неї ви дізнаєтеся як зробити ремонт у ванній своїми силами.

Ремонт у ванній кімнаті, як і інший ремонт в квартирі, починається з демонтажу. У першу чергу демонтується всі сантехнічні прилади, такі як, ванна, унітаз і умивальник. Після демонтажу сантехніки, приступають до демонтажу плитки або фарби зі стін і підлоги. А якщо ви вирішили зробити перепланування санвузла, наприклад, об'єднати ванну кімнату з туалетом, то на цьому етапі вибиваються стіни, що розділяють їх .
 
Для того щоб вам, не довелося після ремонту що або переробляти, ми рекомендуємо вам відразу прокласти новий трубопровід і каналізацію. Щоб бути впевненим у тому, що трубопровід та каналізація не потече як мінімум років 10. Також, бажано відразу замінити і електропроводку у ванній, зі старою алюмінієвою на нову мідну, тому що мідні дроти є кращими для проводки електрики. Бажано вивести відразу додаткову розетку для пральної машинки, якщо звичайно планується установка її у ванній. Якщо ви плануєте підлогу з підігрівом, то вам на цьому етапі потрібно провести всі необхідні дроти.
 
Після всіх цих робіт починається етап оздоблювальних робіт. На стіни і підлогу у ванній кімнаті, як правило вкладають плитку. Якщо підлога планується з підігрівом, то спочатку вкладається нагріваючий елемент, потім зверху робиться тоненька стяжка і після цього лягає плитка.
 
Стелю потрібно покривати вологостійким матеріалом, найчастіше це безшовна пластикова вагонка, в яку врізається точкові світильники за бажанням.
 
Завершальний етап ремонту у ванній кімнаті - це установка сантехнічних приладів: ванни, душової кабіни, унітазу, умивальника, змішувачів.
 
Ми сподіваємося що наша стаття допомогла вам розібратися з питанням з чого почати ремонт ванної і ви прочитавши цю статтю зможете правильно організувати ремонт.
Дата публікації: 17.12.2013
Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 5, всього 6167
Сервісний портал «РЕМОНТ»

2013-2024 «Ремонт» - каталог фірм України. Розробка сайту: vlasne.info