Реставрація ванн

Відновлення ванн ! Ми проводимо реставрацію ванн новітніми методами Ванна у ванні Литва і методом Наливна ванна продукція імпортного виробництва.Сертифікат якості.Заводська якість! Письмова гарантія !

Адреса:
Рудненська 14а

Телефон:
(067) 427-01-32
(093) 657-76-74

websitefacebook

Реставрація ванн у Вас дома за 3-3,5 години !

Ми є офіційне представництво Українського - Латвійського підприємства Т.О.В. "VANNA VANNA " Latvia яке з 2010 року находиться в м. Львові!

Працюємо по відновленню (реставрації ) всіх форм ванн на західному регіоні ( Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк,  а також по області Дрогобич, Стрий, Червоноград, Золочів, Буськ, Броди, Сокаль , Миколаїв , Жидачів ,Перемишляни , Городок ).

Проводимо відновлення всіх типів (акрилових ,металевих і чавунних ) ванн за новітніми методами ”Ванна у ванні “- це встановлення нової акрилової ванни виробництва Латвія у вашу стару без заміни старої ванни і не пошкоджуючи плитку а також методом ” Наливна ванна “- це нанесення рідким акрилом .

Реставрацію ванни майстер проводить за 2 - 3 години баз пилу і шуму , без демонтажу ванни не пошкоджуючи плитки і можна користуватись ванною через 24 годин .

Наш матеріал є сертифікований і немає неприємного запаху !
Вибір кольору !. Заводська якість !
Ми надаємо письмову гарантію на виконану роботу!Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 9, всього 2882
Сервісний портал «РЕМОНТ»

2013-2024 «Ремонт» - каталог фірм України. Розробка сайту: vlasne.info