Центр відновлення інформації - Lviv Data Recovery

Компанія «Lviv Data Recovery» надає послуги з відновлення інформації з цифорвих носіїв жорсткі диски, флешки, карти пам'яті, SSD, RAID масиви, DVD/CD/Blu-ray, ремонт HDD/SSD.

Адреса:
Львів, вул.Наукова 7а, офіс 112

Телефон:
(066) 554-17-29
(067) 991-23-38

websitefacebook

 Компанія «Lviv Data Recovery» надає послуги з відновлення інформації з цифорвих носіїв жорсткі диски, флешки, карти пам'яті, SSD, RAID масиви, DVD/CD/Blu-ray, ремонт HDD/SSD, (офіс у Львові, доставка з регіонів "Новою Поштою").

 Lviv Data Recovery допоможе відновити втрачені дані з цифрових носіїв, видалені файли, папки, бухгалтерську базу даних 1С, курсову, дипломну або кандидатську роботу, улюблений Ваш фото і відео архів, музику та іншу унікальну Вашу інформацію.

1. Консультації безкоштовні.
2. Конфіденційність гарантовано.
3. Ви оплачуєте лише за позитивний результат!

Відновлення інформації - це наша професія!

 Відновлення даних з цифрових носіїв

Носії з яких ми відновлюємо інформацію 

 Власний великий склад дисків донорів, конкуренто спроможні розцінки на ремонт, великий штат досвідчених інженерів дозволяє в короткі терміни провести ремонт або відновлення інформації будь-якої складності. Ввічливий персонал, висококласні фахівці зроблять процес ремонту максимально швидким і приємним для Вас. А найголовніше - це наш досвід, який є запорукою успіху.

 Відновлюємо дані з цифрових носіїв, навіть (особливо) після невдалих спроб в інших сервісах!

Відновлення інформації з жорсткого диска

 У сучасному світі людина оточена величезними обсягами інформації, яку завдяки цифровим технологіям можна легко і зручно копіювати, зберігати і використовувати, коли це потрібно. Громіздкі фотоальбоми, бізнес-плани, папки з дизайнерськими розробками, улюблена музика, відеоролики тепер представлені у вигляді файлів різних форматів на цифровому накопичувачі.

 Пристрої з яких ми відновлюємо інформацію

 Ми відновлюємо інформацію з багатьох цифрових носіїв таки як: ноутбуки, комп'ютери, планшети, відеокамери, фотоапарати, диктофони,екшн-камери, квадрокоптеры, дрони, HDD (жорсткі диски, вінчестери), USB Flash (флешки), Memory card (карти пам'яті), RAID масив (дискові масиви, сервери), SSD (твердотільні накопичувачі), DVR (відеореєстратори), Mobile phone (мобільні телефони, смартфони), компакт диски (Blu-ray Disc/DVD/CD/MiniDisk).Також робимо ремонт HDD і SSD накопичувачів.

 Наші переваги 

1. Ми одна з небагатьох компаній в Україні, яка відновлює інформацію самостійно!
2. У нас безкоштовна діагностика.
3. Оплата лише при позитивному результаті.
4. Спеціалізоване обладнання.
5. Великий склад дисків донорів (оперативність при підборі запчастин).
6. Висока якість робіт.
7. Щорічне підвищення кваліфікації наших співробітників.
8. Працюємо по всій Україні (через «Нову пошту»).
9. Ми гарантуємо повну конфіденційність нашим клієнтам.
10. Постійним клієнтам знижки.

Наше обладнання

  У своїй роботі ми використовуємо професійне програмне забезпечення і спеціалізоване обладнання від всесвітньо відомої компанії Ace Lab, що дозволяє відновити інформацію максимально якісно і швидко.

Програмно апаратні комплекси PC-3000

1. Професійне обладнання для відновлення інформації з цифрових носіїв: PC-3000 Flash, PC-3000 Express, PC-3000 SSD, PC-3000 SAS / SCSI, PC-3000 Express RAID.
2. Спеціальне програмне забезпечення Data Extractor для відновлення даних з файлових систем NTFS, FAT, FAT32, exFAT, EXT2/3/4, ReiserFS, VMFS, HFS +, UFS1 / 2, XFS, APFS, DHFS4.1, WFS0.4 і образами віртуальних машин VHDX, DMG, VMDK, VHD.
3. Сучасні програматори.
4. Інструмент для перестановки блоку магнітних головок і пластин HDD.
5. Цифровий мікроскоп з високою роздільною здатністю.
6. Паяльне устаткування та інше.

Важливо!

  Не ускладнюйте ситуацію, що склалася. Відмовтеся від ідеї самостійно відновити дані, оскільки непрофесійні дії будь-якого характеру можуть тільки ускладнити ситуацію або зробити процес відновлення абсолютно неможливим. Наявність сторонніх звуків в процесі роботи з носієм, поява бед-блоків  вимагає лише використання спеціального обладнання та кваліфікованого досвідченого фахівця.

Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 4, всього 1326
Сервісний портал «РЕМОНТ»

2013-2021 «Ремонт» - каталог фірм України. Розробка сайту: vlasne.info